1 2
Regulamin

Regulamin

1. Sklep internetowy Dzianinowe prowadzi sprzedaż wysyłkową.

2. Dzianinowe zakładają, że każdy Klient składający zamówienie zapoznał się i akceptuje regulamin.

3. Zamówienie można składać za pośrednictwem e-sklepu www.dzianinowe.pl, e-mail: kontakt@dzianinowe.pl, bądź w wiadomości prywatnej na facebook'u- www.facebook.com/dzianinowe.

4.Zamówienie można składać 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę jednym ze sposobów wymienionym w punkcie 3. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym podanym przez Sprzedającego. Czas realizacji zamówienia wynosi maksimum 10 dni roboczych licząc od daty zaksiegowania wpłaty na koncie.

4. Dzianinowe nie ponoszą odpowiedzialności za opóźnienia w realizacji projektów wynikające z pracy hurtowni materiałów.

5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany na adres podany przez Klienta lub też jest możliwość odebrania zamówienia osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu.

6. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827)

7. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Koszt przesyłki jest ważny w momencie złożenia zamówienia. Zamówiony towar dostarczany jest przez kuriera DHL lub Inpost. 

8. Reklamacje uwzględniane są do 14 dni od odebrania przesyłki.

9. Zwrotu podlegają rzeczy nowe, nie noszące śladów użytkowania.

10. W przypadku reklamacji prosimy przesłanie informacji na adres e-mail kontakt@dzianinowe.pl z pełnym opisem wady. 

12. Zwroty lub reklamację należy przesłać na adres Dzianinowe, ul. Narutowicza 16 99-320 Żychlin.

13. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć opis przyczyny reklamacji, paragon.

14. Sprzedający ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. Po jej rozpatrzeniu towar uszkodzony/ wadliwy zostanie wymieniony na pełnowartościowy jeżeli tylko będzie to możliwe. Jeśli nie będzie możliwości wymiany towaru na nowy, pełnowartościowy zwrócimy zamawiającemu wartość reklamowanego towaru.

15. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny- Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn w terminie 30 dni. Zwrot dotyczy odzieży, która dostępna jest od ręki, nie zaś szytych na indywidualne zamówienie. Klient - będący konsumentem, w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, na podstawie ustawy o prawach konsumenta - ma prawo w terminie 14 dni do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyn i bez ponoszenia kosztów za wyjątkiem ust. 4. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od daty otrzymania zrealizowanego zamówienia (wydania produktu). Zwrot kosztów zamówienia następuje w terminie do 10 dni, po otrzymaniu odzieży w stanie nieużywanym oraz pisemnej rezygnacji wraz z załączonym paragonem. 

16. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie przez sklep danych osobowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Zapłać później

Sklep internetowy Shoper.pl